Data Prizler - Uydu Anten Soketleri Fan Koruma Telleri Fan Sürücüleri Fanlar Taida Fanlar Salzer Fanlar Demex Fanlar Axial Fanlar DMX 4E 550 G12038HA2SL-120x120x38 (220V) G12038HA2BL - 120x120x38 (220V) G12038HA2BL-7P - 120x120x38 (220V) - KABLOLU DMX 150FZY-9D 158x158x50 (380V) DMX-TG22580HA2B-C-7P- 225x225x80 (220V) DMX-28080HA2BL - 280x280x80 (220V) DMX 4E 250 DMX 4E 300 DMX 4E 350 DMX 4E 400 DMX 4E 450 DMX 4E 450-ZX DMX 4E 500 12038H12S- 120x120x38 (12V) 12038H24S- 120x120x38 (24V) G12038HA2BL-7P- 120x120x38 (220V) - SOKETLİ E12038HA2S- 120x120x38 (220V) - EC FAN G12038LBL - 120x120x38 (220V) - SESSİZ FAN TG17055HA2B-7P- 170x150x55 (220V) DMX-JL12038M48B G17050HA2BL-7P TG12038HA2BL Radial Fanlar Cross Flow Fanlar Salyangoz Fanlar Tepe Fanları Termostatlar Ve Isıtıcılar Neon Lamba Bakırlı Pertinakslar Buzzerler Muhtelif Elektronik Malzemeler
G12038HA2BL - 120x120x38 (220V)
Size: 120mmx120mmx38mm
Airflow: 130-166m3/hr - 76-98CFM
Weight: 480g
Noise: 39-48dBA
Impeller Material: PBT Thermoplastic Black,UL94-VO
Frame: Aluminum Alloy
Terminals: 0.5mm