R1G175-H042-02B-48
Nominal Data
Voltage [VDC]: 48
Voltage range [VDC]: 36 .. 57
Speed [min-1]: 3100±5%
Power input [W]: 34±5%
Current draw [A]: 0.7±5%
Airflow [m3/h]: 608
Static pressure [Pa]: 398
Perm. amb. Temp. [°C]: -25~80
Max Perm. Oper. Temp. [°C]: -20~60
Parameter
Current leakage: <= 0,25 mA
Specification: 175mm*62mm